Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Bali „Ostrov bohov“

2160 

Vitajte na ostrove Bali – pravom raji uprostred Indonézie! Bali nie je len destináciou, je to zážitok, ktorý vás pohltí krásou prírody, fascinujúcou kultúrou a nezabudnuteľným dobrodružstvom. Pozývame vás objaviť jedinečný kúsok sveta, kde sa stretáva exotika s pokojom, a kde každý okamih je ako kúzlo. A prečo Bali? Pretože Bali je viac než len destinácia, je to cesta k objavovaniu krásy sveta a naplneniu srdca dojmami. Zarezervujte si svoju cestu na Bali ešte dnes a pripravte sa na nezabudnuteľné dobrodružstvo v raji pod slnkom!

Krajina Inkov a zlatý poklad

3290 

Peru, pestrá a fascinujúca krajina Južnej Ameriky, ponúka návštevníkom jedinečné zážitky, ktoré sa ťažko nájdu inde. Krajina je domovom jedného z najvýznamnejších archeologických nálezísk na svete – Machu Picchu. Je miestom, kde sa stretáva množstvo kultúr a tradícií. Peru je krajina s nekonečnými zážitkami, ktoré oslovia každého cestovateľa. Od historických pamiatok až po prírodné divy, Peru ponúka niečo pre každého.

Srí Lanka „Tajomstvo cejlónskeho čaju a Budhovho zubu“

2330 

Zažite exotickú krásu Srí Lanky! Čaká vás úchvatná kombinácia kultúry, prírody a dobrodružstva, ktorá vám otvorí dvere do tajomného sveta tohto ostrovného raja. Náš zájazd vás zavedie do srdca starobylých chrámov, kde sa budete ponárať do histórie a spirituality Srí Lanky. Vystúpte k nebeským ruinám Sigiriya Rock a prechádzajte starobylými uličkami mesta Anuradhapura. Zažite vzrušujúce safari v národných parkoch, kde budete pozorovať slony, leopardy a mnohé ďalšie divoké zvieratá vo svojom prirodzenom prostredí.

Thajsko „Poklady Siamu a jeho pláže“

1890 

Thajsko je nekonečné, od bujných dažďových pralesov a tropickej divočiny až po sladké pláže a magické vodopády. Staroveké ruiny stoja vedľa trblietavých chrámov, zatiaľ čo plávajúce trhy vedú k pouličným stánkom s občerstvením. Dovolenka v Thajsku vás zavedie z horských kmeňových dedín Chiang Mai, k rozpadajúcim sa ruinám Ayutthaya až k útesom Phuketu. Budeme sa plaviť po pulzujúcich kvetinových trhoch v Bangkoku. Známa ako „Krajina úsmevov“ si vychutnáte priateľských Thajcov a ich uvoľnený prístup k životu, často vyjadrený frázou „sabai sabai“. Relaxujete na pobreží Phuketu, naučte sa variť lahodnú thajskú kuchyňu a stretnete aj budhistického mnícha v zlatom chráme.

Za vôňou Číny

1830 

Čína má bohatú a tisícročnú kultúru. Zájazd vám umožní preskúmať tradičné a moderné stránky čínskej kultúry, od histórie a umenia po moderný život. Navštívite slávne pamiatky, ako Zakázané Mesto, Veľký Čínsky múr, Terakotovú armádu v Xi’an, a iné, ktoré sú svedkami bohatej histórie Číny. Ochutnáte autentické čínske jedlá a objavte rozmanitosť miestnych chuťových zážitkov.  Navštívite chrámy a pagody, kde môžete zažiť náboženské a spirituálne aspekty čínskej kultúry.