Jeden neuveriteľný kontinent a toľko vecí na objavovanie - pripravte sa na dobrodružstvo na celý život.

Tento hustý a rozľahlý kontinent láka návštevníkov, ktorí hľadajú stretnutie s exotikou. Je domovom 48 krajín a viac ako polovice svetovej populácie, zoznam vzrušujúcich momentov a srdce búšiacich pamiatok, ktoré sa tu nachádzajú, je zdanlivo nekonečný. Vydajte sa s nami na cestu jeho rozmanitým terénom a rôznymi rituálmi, zdieľajte momenty, ktoré spochybnia vaše presvedčenie a inšpirujú váš pohľad. Stretneme sa s energickými ulicami Šanghaja, oddýchneme si na plážach Thajska a ochutnáme imperiálne obdobie na plátkoch ochutenej chrumkavej kačice. Vo Vietname budeme svedkami života na mori obklopenom vápencovými ostrovmi, zatiaľ čo v Kambodži nás znovuobjavenie oduševnenej kultúry rozhýbe až do základov. Umenie, kultúra a história sa tu stretávajú v najneočakávanejších chvíľach, od lezenia do rikše až po misku rezancovej polievky Pho. Celé dni plné úžasu s vyvalenými očami. Cestujte s nami a odomknite nekonečné možnosti vďaka našim exkluzívnym zájazdom.

INDIA

India, známa svojim bohatým kultúrnym dedičstvom, delikátnou kuchyňou a vplyvnými duchovnými tradíciami, je pulzujúcou destináciou, ktorá návštevníkom ponúka neuveriteľnú rozmanitosť zážitkov.

NEPÁL

Nepál má jedinečnú polohu v pohorí Himaláje v južnej Ázii. Je známy po celom svete pre svoje úchvatné geografické črty, medzi ktoré patrí Mount Everest, najvyššia hora sveta, Kali Gandaki – najhlbšia roklina na svete a jazero Tilicho - ktoré leží v nadmorskej výške viac ako 4 900 metrov nad morom.

SRÍ LANKA

Srí Lanka, ktorá je známa ako jedna z najlepších ostrovných destinácií na svete, leží pri juhozápadnom pobreží Indie a je obľúbenou destináciou pre cestovateľov, ktorí hľadajú jedinečnú kombináciu kultúry, dobrodružstva, úchvatnej krajiny a ďalších.

ČÍNA

Jedinečná a zložitá. V najľudnatejšej krajine sveta budeme blúdiť po čínskych uliciach s vyvalenými očami a obdivom, stretávať ľudí, ktorí prekonali politické a sociálne problémy. Od Veľkého múru až po malé dedinky vás táto krajina poteší chvíľami a stretnutiami, ktoré zmenia váš spôsob uvažovania o živote na Zemi. Čína rozhýbe Vaše zmysly.

THAJSKO

Thajsko je nekonečné, od bujných dažďových pralesov a tropickej divočiny až po sladké pláže a magické vodopády. Staroveké ruiny stoja vedľa trblietavých chrámov, zatiaľ čo plávajúce trhy vedú k pouličným stánkom s občerstvením. V „Krajine úsmevov“ si vychutnáte priateľských Thajcov a ich uvoľnený prístup k životu. 

VIETNAM

Krajina ikonických scenérií s týčiacimi sa vápencovými krasmi v zálive Halong a kužeľovitými sokolmi na rieke Mekong. Úžasná krása sa rozprestiera po celej krajine, od smaragdových ryžových polí na severe až po prašné biele pláže na juhu, medzi ktorými sú čarovné jaskyne, vodopády a džungle.  

BALI

Je len málo miest, kde sa môžete dostať od týčiacich sa sopiek cez staroveké chrámy až po piesočné pláže, vitajte v Indonézii. Krajina s viac ako 17tis. ostrovmi, s rôznymi zvykmi, potravinami, rastlinami a zvieratami. Či už chcete jazdiť po pobreží Bali alebo nájsť svoj vnútorný pokoj v Ubude, objavíte Indonéziu, ale vždy po svojom.