Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Hrady a Zámky Dolného Rakúska

229 

Alpská príroda a historické pamiatky. Renesančné zámky nás prenesú do obdobia romantiky stredovekých čias, navštívite vodný gotický hrad Heidenreichstein, ktorý nebol nikdy zničený, zámok Rosenau bei Zwettl, ako sídlo slobodomurárov a stredoveké mesto Slavonice s grafitovou výzdobou.

Kvetinový festival Narzissenfest

229 

Nenechajte si ujsť najväčší kvetinový festival v Rakúsku, ktorý patrí medzi najväčšie udalosti roka. Očarí vás prekrásny kvetinový sprievod, loďky na jazere, ktoré ťahajú za sebou rôzne postavičky vyrobené z narcisových kvetov a romantický vodný zámok Orth. Uvidíte nielen prekrásnu prírodu a alpské jazerá, ale nevynecháte ani lákadlo Bad Ischl – miesto, kde sa zasnúbila Sissi s cisárom Františkom Jozefom I., a zastavíte sa aj v mestečku Gmunden so stredomorskou atmosférou….

Salzburg

253 

Salzburg, malá perla v srdci Európy, na okraji Álp, v blízkosti krištáľových jazier. Druhé najnavštevovanejšie a univerzitné mesto krajiny, kde pôsobil slávny Mozart, zapísané v zozname UNESCO, podmanivé historické uličky, množstvo kostolov a čokoládových barov. Krása rozkvitnutých Mirabellinych záhrad s fontánami a sochami, filmový vodný zámok Ort, svetoznáme “Salzburger Mozartkugeln”. Nezabudnuteľné štyri dni, na ktoré vám ostane množstvo nádherných spomienok.