Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Bavorská metropola a zábavný park Legoland

209 

Mníchov leží medzi umením a pivom, ako dedina medzi kopcami. To platí aj dnes. Oktoberfest, dvorný pivovar, BMW a FC Bayern v tom všetkom sa spája starobavorská tradícia s pulzujúcou aktivitou. Zábavný park Legoland, jeden z najlepších zábavných parkov v Európe, vybudovaný z viac ako 50 miliónov kociek lega. Čaká vás deň plný zábavy a nezabudnuteľných zážitkov. Urobte svojim deťom radosť a darujte im nezabudnuteľný deň vo svete LEGO v Nemecku. Samozrejme aj dospelí tu nájdu poriadnu porciu zábavy, odreagovania a hlavne zaspomínajú na svoje detské časy. Kto miluje túto stavebnicu, Legoland nemôže obísť.

Berlín a Aquapark Tropical Island

209 

Berlín, hlavná metropola Nemecka, predstavuje medveďa, trochu drsného a desivého, avšak nekonečne prispôsobivého, schopného prekonať zlé časy. Napriek jeho pohnutej histórii je centrom nemeckých a svetových udalostí. Ešte ste nepočuli o tropickom raji s čarokrásnymi bielymi plážami v Európe? Navštívte Tropical Island, kde objavíte prostredie dažďového pralesa, krásy modrej lagúny a nezabudnuteľné more. Na svoje si prídu aj tí pre ktorých je relax na lehátkach, v saune alebo výrivke na prvom mieste. Vhodné pre deti aj dospelých, pre ktorých tu zábava nemá hranice. Objavte svoj nový dovolenkový raj v Európe!

Drážďany a Zámok Moritzburg

181 

„Talianska atmosféra“ na rieke Labe. V Drážďanoch skutočne nájdeme architektúru toskánskych pamiatok. Aj panoráma mesta a cenné umelecké zbierky prispievajú k prirovnaniu Drážďan ku Florencii. Navštívime múzeum porcelánu a zastavíme sa na nádhernom zámku, kde sa natáčala známa rozprávka „Tri oriešky pre Popolušku“.

Orlie hniezdo a Bavorské zámky

369 

Spoznajte rozprávkový zámok Neuschwanstein a životný príbeh kráľa Ludwiga II, ktorý je plný kontrastov, záhad a irónie v spojení s nádherou alpskej prírody. Zámok patrí v súčasnosti k najslávnejším zámkom na svete. Neobídeme ani národný park Berchtesgaden s návštevou Orlieho hniezda.

Porsche, FC Bayern Mníchov a starobavorská tradícia

196 

Súper Berlína o titul najpopulárnejšej nemeckej destinácie. Sofistikované mesto obľubujúce protiklady. Oblečte si kožené nohavice a navštívte metropolu Bavorska, kde sú folklórne tradície obľúbené rovnako ako auto BMW. Mníchov je útočiskom všetkých druhov kultúr, s neuveriteľným počtom múzeí a živelnou umeleckou scénou. Bavorsko je suvenírovou ikonou Nemecka. Keď sa povie Stuttgart, každému sa vybaví niečo iné. Niekomu kraj vína, inému umenie, mužom zväčša automobilky Porsche a Mercedes-Benz, ktoré majú práve v Stuttgarte svoje sídla. Stuttgart je mestom obklopený vinicami, pohoriami a lesmi s množstvom jazier a vodopádov. Vďaka svojím záhradám a parkom sa považuje za najzelenšie mesto Nemecka.