Zobrazuje sa všetkych 9 výsledkov

Budapešť-Tropicárium

39 

Chcete bezprostredne zažiť neopakovateľnú atmosféru tropického pásma, na vlastné oči vidieť exotické zvieratá v ich prirodzenom prostredí a zblízka pozorovať pestrofarebný podmorský svet? V tom prípade navštívte Tropicarium v Budapešti a odneste si so sebou nezabudnuteľný zážitok!

Čabiansky klobásový festival

34 

Vitajte na jednom z najvýraznejších kulinárskych podujatí, kde sa stretáva komunita a tradície v jednom jedinečnom zážitku – Čabiansky Klobásny Festival! Toto slávnostné podujatie slúži nielen ako pódium pre majstrovské klobásy, ale aj ako miesto pre radostné spoločenstvo a oslavu gastronomických pokladov.  Békéscsaba – „hlavné mesto“ svetoznámej čabajskej klobásy, centrum dolnozemských Slovákov.  Čaká vás hudba, tanec a samozrejme množstvo jedla a pitia.

Čaro maďarskej pusty

79 

Najväčšia trávnatá step v Európe (UNESCO), oblasť maďarskej pusty Hortobágy s typickými drevenými studňami s vahadlami a tureckými hostincami – čárdami. Zažijeme predstavenie, na ktorom nám svoje šikovné kúsky jazdeckého umenia a drezúry koní predstavia honci koní (čikóši) v typických modrých plátenných košeliach, širokých nohaviciach a čiernych klobúkoch.

Hlavné mesto na Dunaji a Kráľovský zámok

161 

Budapešť je nádherná a pompézna. Je to jedno z najkrajších miest v Európe. S rozmanitou, často smutnou históriou, neuveriteľnou architektúrou a bohatým kultúrnym dedičstvom je prezývaná „stredoeurópskym Parížom.“ Spája sa v nej luxus a ľudová tradícia. Mestu dominujú široké bulváry, zelené parky, honosné kúpeľné domy v secesnom slohu. Aristokratický zámok, jeden z najkrajších maďarských barokových zámkov, ktorý bol neskôr vzorom pre mnoho ďalších návrhov maďarských zámkov. Prejdete sa po zámockom komplexe obklopený krásnym parkom, navštívite kráľovské zámocké múzeum. Navštívite aj elegantnú zámockú kaviareň.

Nyíregyháza – Oceanárium

27 

„Rodinný program v ZOO“. V zoologickej si na svoje prídu nielen deti, ale aj dospelí milovníci zvierat. Uvidíte tu voľne sa pohybujúce slony, v podmorskom akváriu spoznáte svet žralokov, rají, korytnačiek a koralov. Oceanárium je súčasťou Zelenej pyramídy, ktorá prezentuje faunu i flóru indonézskej džungle, kde sa prejdete dažďovým pralesom a budete sa cítiť, ako v ozajstnej džungli.

Relax v secesných kúpeľoch

119 

Budapešť stojí za navštívenie nielen kvôli jedinečnej historickej atmosfére, ale i kúpeľom, ktoré budú balzamom pre vaše telo i myseľ. Priamo u našich maďarských susedov sa nachádza miesto, kde na svojich klientov čaká najväčší počet termálnych prameňov na celom svete. Ich priaznivé účinky sú využívané už dlhé roky. Kúpele postavené v secesnom štýle priamo pri prameni. Pozývame Vás na tento príjemný výlet, ktorý bude len a len o Vás. Výlet, ktorý ponúka pobyt v krásnych termálnych kúpeľoch, kde sa môžete uvoľniť a relaxovať v horúcej vode.

Termálne kúpele Egerszalók

31 

Po návšteve liečebných kúpeľov a wellness centra v Egerszalóku sa budete cítiť ako znovu narodený, postaráme sa o osvieženie Vášho tela i duše. Wellness procedúry – rozmaznávajúce vaňové kúpele, špeciálne ukľudňujúce masáže odbúravajúce stres zabezpečia dokonalú relaxáciu, a dobitie sa energiou.

Tradičná kuchyňa na maďarsky spôsob

189 

Ak hľadáte originálny teambuilding, na ktorý v práci budete spomínať, tak ste na správnej adrese. Zaručený “Kulinársky zážitok”. Originálne, akčné a zábavné je spoločné varenie a budovanie tímu. Aktivity sú hravou formou zamerané na utužovanie vzťahov, s dôrazom na dôležitosť tímovej spolupráce. Ako vyzerajú vaši kolegovia v obleku už pravdepodobne viete, ale videli ste ich už v zástere?

Víkend v Tokajskom regióne

79 

Vo víne je pravda, ale v Tokajskom je aj niečo navyše. Nie nadarmo sa mu v minulosti hovorilo aj elixír večnej mladosti. Aj preto nechýbalo na žiadnom z významných európskych kráľovských dvorov. Dnes už však nie je len výsadou kráľov, ale jeho prirodzene sladkú chuť si môžete dopriať aj vy. Kde inde, než priamo v Tokaji! Prijmite pozvanie na pohodový víkend a nechajte sa opojiť jeho výnimočnou chuťou. Keď sa k tomu pridá návšteva hradu Diósgyor v Miškolci, nevšedný relax v unikátnych jaskynných kúpeľoch Miskolctapolca či ubytovanie v príjemnom hoteli, z Maďarska sa vám späť domov nebude chcieť vrátiť. Poznávací zájazd do oblasti Tokaja je splneným snom nielen pre vinárov!