Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Dreváky, muži v sukniach a lochneská príšera

617 

Bájna a legendami opradená krajina plná stredovekých hradov. Ak patríte medzi nadšencov strašidelných povestí a príbehov, táto krajina bude pre Vás nezabudnuteľnou. Škótsko možno pokojne zaradiť medzi najkrajšie krajiny na svete. Tajuplné Vás dozaista podmaní svojou krásou a jedinečnou prírodou. Vedeli ste, že národným zvieraťom Škótska je jednorožec alebo že v tejto krajine nájdete najviac ryšavých ľudí na svete? Nechajte sa zlákať návštevou krajiny, kde každý kút je inšpiráciou pre filmové diela.

Luxemburg-Brusel-Amsterdam

339 

Táto cesta vás zavedie do sŕdc európskeho klenotu, kde sa snúbia histórie, kultúry a pohostinnosť. Luxembursko, Brusel a Amsterdam vás potešia svojou jedinečnou atmosférou a zanechajú vám spomienky na dobrodružstvo plné objavovania.

Najväčší kvetinový park na svete

269 

Keukenhof je jedným z najväčších kvetinových parkov na svete a nachádza sa v Holandsku. Tento úchvatný park je známy svojimi obrovskými farebnými kvetinovými záhonmi, rozsiahlymi sadmi tulipánov a jarných kvetov.  Amsterdam – mesto diamantov, lásky a slobodného myslenia…toto všetko musíte skrátka zažiť. Holandsko je jedinečným miestom, kde môžete zažiť jarný festival farieb a krásy, ktorý očarí každého návštevníka.