Zobrazuje sa všetkych 9 výsledkov

Európsky parlament a Zábavný Europa Park

190 

Typické hrazdené fasády, pestrofarebné domčeky, štrasburské kanály na riečke Ill, mesto zrodenia francúzskej hymny. Francúzi mu hovoria Strasbourg, Nemci Štrasburg a alsaskí domáci mu nepovedia inak ako Strossburi. Jeho podobu stáročia utvárali dve kultúry, ktorým sa odmieňa zachovávaním rozprávkovej architektúry, medzinárodných tradícií i nefalšovanou pohostinnosťou.

Francúzska Riviéra

279 

Vydajte sa s nami na nezabudnuteľnú cestu po jednom z najluxusnejších pobreží sveta – francúzskej Riviére. Na tomto poznávacom zájazde budete prechádzať elegantnými ulicami Monaka, okúzľujúcou Nice, romantickým Port Grimaud a slávnym Saint Tropez, miestom, kde zaznel smiech v legendárnom filme „Žándár zo Saint Tropez“ s ikonickým Louisom de Funèsom. Pripojte sa k nám na tejto pôvabnej ceste po francúzskej Riviére, kde sa história mieša s luxusom a filmovými kuliami. Rezervujte si svoje miesto a zažite krásu, eleganciu a slávu, ktorú si Francúzska Riviéra zaslúži!

Levanduľové Provensálsko

Provensálsko, to sú nádherne voňajúce levanduľové polia, lány so šalviou, rozmarínom a tymiánom, ako aj úchvatné prírodné scenérie a vinice. K tomu unikátna autentická architektúra, ktorá dotvára atmosféru slnečného francúzskeho vidieka. Objavovať Provensálsko – to znamená zapojiť všetky svoje zmysly. Nebudú chýbať ani slávne mestá a okúpete sa aj v azúrovom mori v Nice, ktoré sa považuje za perlu Francúzskej riviéry. A samozrejme nebude chýbať ani zastávka v luxusnom Monaku.

Merci Paris

299 

Paríž je jedným z najobľúbenejších a najnavštevovanejších miest na svete. Ulice prekypujú kultúrou, umením, krásou a históriou. Každý rok tam smerujú milióny turistov, aby ju zažili na vlastnej koži. Ide o “mesto snov” pre nejedného turistu. Ak chcete nájsť až 3 repliky Sochy slobody, obdivovať úsmev Mony Lisy, zažiť hriešny Moulin Rouge, poprechádzať sa v zámockom parku Versailles s jeho nádhernými záhradami, či vyviezť sa výťahom na symbol Paríža Eiffelovu vežu a zažiť oveľa viac, vstúpte s nami do tejto romantickej metropoly sveta.

Normandia a Bretónsko

305 

Normandia by sa dala opísať, ako čarovná a rozmanitá krajina s množstvom stredovekých kláštorov, zámkov a kamenných miest. Zase samotné Bretónsko ponúka stredoveké mestá a dediny s bohatou keltskou históriou siahajúcou niekoľko tisícročí do minulosti. Tejto časti Francúzska bez pochýb vládne opátstvo Mont-Saint-Michel! Pridajte sa k nám a zažite malebnú Normandiu a pôvabné Bretónsko, kde sa stretnú histórie, nádherné prírodné scenérie a kultúrne skvosty. Pohltí Vás atmosféra starobylých mestských námestí, fascinujúcich pamiatok a pobrežného čaru.

Paríž-Oxford-Londýn

355 

Kozmopolitné hlavné mesto Francúzska a jedno z najväčších európskych miest. Paríž si podmaní všetky vaše zmysly. Od romantických zákutí rieky Seiny, až k histórii, ktorá písala dejiny. Mesto Oxford a „Univerzita“, ktorá sa zaraďuje medzi najlepšie univerzity sveta, patria neodmysliteľne k sebe. Oxford dokonca inšpiroval aj svetoznámu britskú spisovateľku, J. K. Rowling, v jej rozsiahlom diele Harry Potter, kde svoj domov našla aj dobre známa čarodejnícka škola Rokfort. Kozmopolitná metropola, Londýn je mix národností a kultúr.

Romantické zámky na Loire

286 

Údolie rieky Loira patrí k najkrajším prírodným oblastiam Francúzska. Kvôli tomu ho v minulosti vyhľadávali šľachtici, ktorí si tam stavali svoje letné sídla. Nachádza sa tam viac ako osemdesiat zámkov, kde 11 z nich v minulosti patrilo samotným francúzskym panovníkom. Vydajte sa aj vy na cestu rozprávkovým údolím Loiry, ktoré je preslávené najkrajšími hradmi a zámkami Francúzska. Pripojte sa k nám na tejto romanticko-historickej ceste do krajiny lásky a kultúry na rieke Loire. Rezervujte si svoje miesto na tomto zájazde a nechajte sa unášať atmosférou týchto nádherných zámkov!

Rozprávkový Disneyland a Paríž

252 

Paríž – metropola Francúzska, turistická „Mekka“ sveta, mesto zamilovaných, aj takéto prívlastky prináležia perle na Seine. Paríž to nie je len Eiffelovka, Moulin Rouge, Notre Dame či Louvre. V metropole Francúzska na Vás čaká aj mnoho viac. Disneyland je snom nielen malých detí, ale aj dospelých. Po dni strávenom v parku si buďte istí, že každý z Vás bude odchádzať s úsmevom na perách a so sľubom, že sa raz vráti. Nezabudnuteľný deň plný zábavy a smiechu.

Štrasburg-Londýn-Brusel

359 

Moderné, prosperujúce mesto so zmyslom pre minulosť, s okúzľujúcou katedrálou a čarovnými polodrevenými domami. To je Štrasburg, mesto ležiace na križovatke európskych ciest známe aj vďaka centru Grande Île, ktoré patrilo medzi prvé mestské celky zapísané do zoznamu UNESCO. Vedeli ste, že Londýn je vlastne „najmenším“ mestom v Anglicku? Európa má tiež svoje hlavné mesto. Brusel, často prezývaný aj ako „menšia sestra Paríža“, sídlo NATO a niektorých inštitúcií Európskej únie. Je to miesto plné zelene, pamiatok, rušných štvrtí, či luxusných obchodov. Že to tak naozaj je, vám dokážeme.