Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

Budapešť-Tropicárium

37 

Chcete bezprostredne zažiť neopakovateľnú atmosféru tropického pásma, na vlastné oči vidieť exotické zvieratá v ich prirodzenom prostredí a zblízka pozorovať pestrofarebný podmorský svet? V tom prípade navštívte Tropicarium v Budapešti a odneste si so sebou nezabudnuteľný zážitok!

Najväčší kvetinový park na svete

269 

Keukenhof je jedným z najväčších kvetinových parkov na svete a nachádza sa v Holandsku. Tento úchvatný park je známy svojimi obrovskými farebnými kvetinovými záhonmi, rozsiahlymi sadmi tulipánov a jarných kvetov.  Amsterdam – mesto diamantov, lásky a slobodného myslenia…toto všetko musíte skrátka zažiť. Holandsko je jedinečným miestom, kde môžete zažiť jarný festival farieb a krásy, ktorý očarí každého návštevníka.

Nyíregyháza – Oceanárium

27 

„Rodinný program v ZOO“. V zoologickej si na svoje prídu nielen deti, ale aj dospelí milovníci zvierat. Uvidíte tu voľne sa pohybujúce slony, v podmorskom akváriu spoznáte svet žralokov, rají, korytnačiek a koralov. Oceanárium je súčasťou Zelenej pyramídy, ktorá prezentuje faunu i flóru indonézskej džungle, kde sa prejdete dažďovým pralesom a budete sa cítiť, ako v ozajstnej džungli.

Po stopách grófa Draculu

299 

Transylvánia preslávená románom Brama Stokera o grófovi Draculovi. Krajina plná kontrastov vás nadchne svojou históriou, tajuplnosťou a očarujúcou atmosférou. Napínavý a fascinujúci výlet do tajomného Sedmohradska pre všetkých, ktorí milujú záhady, históriu a mrazivé povesti.

Prírodné a kultúrne krásy Slovinska

289 

Očarujúca krajina, nádherné prírodné scenérie, romantické jazero Bled, Predjamský hrad v skalách, jazda vláčikom po jednej z najdlhších jaskýň na svete, hlavné mesto Ljubljana,ako mesto romantických mostov.

Stovežatá Praha

199 

Čarovná metropola našich západných susedov patrí k najkrajším mestám na svete. Nie nadarmo ju prezývajú stovežatá. Množstvo kostolov, vežičiek, kaplniek, historických budov a múzeí dotvárajú históriu mesta. Na každom kroku môžete naraziť na niečo, čo Vás zaujme a čo má svoj vlastný príbeh opradený množstvom legiend z časov dávno minulých. Nechajte sa unášať atmosférou jedného z najkrajších európskych miest. Rezervujte si svoje miesto a pripravte sa na nezabudnuteľný zážitok plný krás, histórie a kultúry v srdci strednej Európy!

Za vôňou Číny

1830 

Čína má bohatú a tisícročnú kultúru. Zájazd vám umožní preskúmať tradičné a moderné stránky čínskej kultúry, od histórie a umenia po moderný život. Navštívite slávne pamiatky, ako Zakázané Mesto, Veľký Čínsky múr, Terakotovú armádu v Xi’an, a iné, ktoré sú svedkami bohatej histórie Číny. Ochutnáte autentické čínske jedlá a objavte rozmanitosť miestnych chuťových zážitkov.  Navštívite chrámy a pagody, kde môžete zažiť náboženské a spirituálne aspekty čínskej kultúry.