Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

Gurmánske zážitky na Južnej Morave

169 

Pozývame vás na nevšedný gastronomický zážitok na Južnú Moravu, kde sa stretne bohatstvo vína, nádherná príroda a vybraná moravská kuchyňa. Na tomto zájazde prebudíme vaše chuťové poháriky a ponoríme vás do sveta gurmánskych lahôdok. Gurmánske zážitky na južnej Morave patria k nezabudnuteľným zážitkom pre každého, kto má rád dobré jedlo a skvelé víno. Vitajte v kraji, ktorý je známy svojimi vinicami a kuchyňou, ktorá zahrňuje rôzne druhy mäsa, syrov a koláčov. Pripojte sa k nám na tejto jedinečnej ceste cez jedinečný svet moravských chuťových zážitkov. Rezervujte si svoje miesto a pripravte sa na skutočnú gurmánsku lahôdku na Južnej Morave!

Hrady a Zámky v Južných Čechách

189 

„Kde bolo, tam bolo“. Rozprávkové hrady a zámky, nádherná príroda, kraj kúpeľných miest, pivovarov a tajuplného podzemia. Neobídete romantický zámok Hluboká, navštívite pôvabný Český Krumlov a mestečko Telč, v ktorom akoby sa zastavil čas. Pripravte sa na dobrodružstvo, ktoré vás zavedie do srdca histórie, kultúry a neskutočnej architektúry. Vitajte na poznávacom zájazde k najkrajším hradom a zámkom v Južných Čechách v Českej republike!

Kraj vína a moravskej pohostinnosti

123 

Vydajte sa za krásami zámku Lednice, ktorý je súčasťou Lednicko-valtického areálu. Komplex patrí k najromantickejším miestam Európy. Spoznajte miesta, kde môžete spojiť kultúrne zážitky s pohárom lahodného vína. Nemusíte byť zanietený biológ, ani vlastniť vysvedčenie s jedničkou z prírodopisu, aby vás návšteva zámockého skleníku Lednice nadchla. Expozícia Vás dostane svojou bezprostrednosťou, originalitou a autentickosťou. A vedeli ste, prečo je uprostred Európy moslimský minaret, ktorý patrí skôr do nejakej islámskej krajiny, ako do Českej republiky?

Stovežatá Praha

199 

Čarovná metropola našich západných susedov patrí k najkrajším mestám na svete. Nie nadarmo ju prezývajú stovežatá. Množstvo kostolov, vežičiek, kaplniek, historických budov a múzeí dotvárajú históriu mesta. Na každom kroku môžete naraziť na niečo, čo Vás zaujme a čo má svoj vlastný príbeh opradený množstvom legiend z časov dávno minulých. Nechajte sa unášať atmosférou jedného z najkrajších európskych miest. Rezervujte si svoje miesto a pripravte sa na nezabudnuteľný zážitok plný krás, histórie a kultúry v srdci strednej Európy!

Terezín-Lidice-Praha

129 

Ak ste nadšencami histórie a chcete sa dozvedieť viac, kde sa odohrávala II.svetová vojna aj nacistické zverstvá, tento zájazd je pre Vás. Prehliadka expozície pamätníka tzv. „Malej pevnosti“, ktorý uchováva pamiatku obetí rasového a politického prenasledovania. Obec Lidice, vyhladená nemeckými nacistami a nebudú chýbať ani krásy stovežatej Prahy. Pripojte sa k nám na tomto zájazde, kde budete mať príležitosť objavovať hlbokú históriu, uctiť si pamiatku obetí minulosti a zároveň vychutnať si klenot strednej Európy – Prahu. Rezervujte si svoje miesto na tejto nezabudnuteľnej ceste európskou históriou ešte dnes!

Za najlepším pivom v Čechách

169 

Nezabudnuteľná cesta k vôni a chuti najlepšieho piva v Českej republike – naša Pilsnerová exkurzia začína! Otvorte svoje chuťové poháriky a objavte tajomstvá najslávnejšej české pivnej značky, Pilsner Urquell. Pridajte sa k nám na tejto nevšednej ceste za najlepším pivom v Čechách! Rezervujte si svoje miesto a pripravte sa na pivné radosti, kulinárske zážitky a objavovanie českých tradícií. Na zdravie!