Nebuďte závislí len na fotografiách a videách, zažite divokú krásu Severnej Ameriky na vlastnej koži. Nezabudnuteľné chvíle plné dobrodružstva a objavovania

Vitajte v Severnej Amerike s množstvom nekonečných možností na objavovanie a zážitky, ktoré si budete pamätať celý život. Prírodné krásy, rozmanitá kultúra a bohatá história robia z tejto oblasti jedno z najfascinujúcejších miest na svete. Poprechádzajte sa nádhernými národnými parkmi, v ktorých môžete vidieť kryštáľovo čisté jazerá a úchvatné vodopády. Navštívte historické pamiatky, ktoré sú svedkami významných udalostí v dejinách, a pochutnajte si na výnimočnej kuchyni, ktorá je odrazom pestrej kultúry regiónu. Severná Amerika ponúka pre každého niečo.

KANADA

Kanada je pre dobrodruhov a milovníkov miest impozantná krajina, ktorá inšpiruje na každom kroku. Staňte sa svedkami majestátnej krajiny kanadských Skalistých hôr, jasných svetiel Cosmopolitanu Toronta a pekných rybárskych dedín na svojráznom ostrove Vancouver, pričom si vychutnajte prvotriedne nakupovanie a dobré jedlo.

DOMINIKÁNSKA REPUBLIKA

„Dominikánska republika má všetko,“ hovoria miestni o svojej krajine. Je najnavštevovanejšou turistickou destináciou v Karibiku. A imidž krajiny ako slnečného ihriska je zaslúžený - svoje dni môžete tráviť na piesočnatých plážach orámovaných krištáľovo čistou vodou a vznešenými palmami a naplniť svoje noci merengue a tmavým rumom.